יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


דפיברילטור Defibtech - אודות היצרן

"דפיבטק" ארה"ב מפתחת מזה שנים רבות בהצלחה מרובה מוצרים רפואיים מצילי חיים ביעילות גבוהה ובמחיר נמוך הודות להנדסה חדשנית וטכנולוגיה מתקדמת המשתלבת בייצור ציוד רפואי ברמה עולמית.

מוצרים אלו מפותחים על ידי מהנדסים בעלי ניסיון רפואי בנוסף לניסיון רב בפיתוח מוצרים מותאמים לצרכן. חברי הצוות שלנו פיתחו מוצרים מהמתקדמים מבחינה רפואית וטכנולוגית לבתי חולים (מכשירי אולטרסאונד, מתקנים לניטור הפרעות בקצב הלב, מודדי לחץ דם, מכשירי רנטגן ועוד) ומוצרים רפואיים רבים נוספים עבור הצבא האמריקאי ועבור הקהל הרחב.

מגוון רחב זה של מוצרים מאפשר לנו להשתמש בטכניקות אשר אינן נמצאות בשימוש באופן טיפוסי בציוד רפואי סטנדרטי. על ידי שילוב של ניסיון חוצה תעשייה יחד עם כלי עבודה ממוחשבים חדישים ביותר, אנו מסוגלים ליצור עיצוב אשר אינו רק יוצא דופן מבחינה טכנולוגית, אלא גם יכול להיות מופץ בהפצה רחבה בעלות נמוכה לצרכן. גישה זו מאפשרת למעצבים, מהנדסים ויצרנים להתאים את השינויים המתבקשים בכל עת על מנת לשפר באופן מתמיד את איכות המוצרים.

דוגמא טובה למוצר המשלב תכונות נדרשות בקרב המשתמש, שהינו מוצר טכנולוגי ברמות הגבוהות ביותר, אך יחד עם זאת קל לתפעול – היא הדפיברילטור האוטומטי. במכשיר זה אין כלל ברגים: העיצוב משולב ברמה כה גבוהה, עד כי הרכיבים הפנימיים נדחסים יחד בעת הייצור וגורמים למכשיר יותר אמין (ללא ברגים העלולים לצאת ממקומם בשעת הצורך) ולמחיר נמוך יותר (פחות ברגים לקנות, פחות זמן ייצור). סוגים אלו של חידושים גורמים למוצרינו להיות טובים יותר ובמחירים זולים במיוחד לצרכן.

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? פנו אלינו ותענו מיידית

רוצה ללמוד עוד? היכנס לאתר החברה: www.defibtech.com