יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


עזרה ראשונה חברות

הצבת דפיברילטור בחברות ומפעלים

דאגה עבור הביטחון והרווחה של עובדיך טובה לעסקים

גורם המוות מספר אחד בארצות הברית הוא דום לב פתאומי הגובה מעל 400,000 קורבנות מדי שנה. זה יכול לפגוע בכל אחד, בכל מקום ובכל זמן ובמרבית המקרים ללא כל אזהרה מוקדמת.

ללא טיפול לקורבנות יש דקות ספורות בלבד לחיות. בעוד עם תגובה מהירה מצב זה הינו אפשרי לטיפול מיידי באחוזי הצלחה של מעל ל-50 אחוזים. לרוע המזל, במרבית המקרים, למרות נחיצותו של ציוד מציל חיים, הוא אינו נמצא בהישג יד. כתוצאה מכך אחוזי השרידות הממוצעים עומדים על בין 2-5 אחוזים בלבד. עתה יש דבר שביכולתך לעשות על מנת לשפר באופן דרסטי את הסיכויים עבור לקוחותיך ועובדיך בעזרת פיתרון שהוא קל לשימוש וזול לקנייה.

דום לב פתאומי נגרם בשל פעילות חשמלית בלתי סדירה באזור הלב ויכול להיות מטופל באמצעות שוק חשמלי במכשיר הנקרא "דפיברילטור". התפתחויות חדישות בטכנולוגיה המודרנית, לצד תמיכת הרשות המחוקקת בחוק להצבת דפיברילטורים במקומות ציבוריים, שעבר לאחרונה בכנסת ישראל, הפכו פיתרון זה לזמין לציבור הרחב. דפיברילטורים הם הפיתרון היחידי שיכול להציל חיי אדם בשעת חירום של דום לב.

יש לזכור כי עסקים אינם מספקים שירותים רק עבור לקוחותיהם הרבים, אלא עליהם לדאוג גם לעובדיהם. בהתחשב במספר האנשים הנוכחים וכמות שעות העבודה והפעילות המשוערת המתבצעים מדי יום עבודה, הסיכון כי אחד מהם יסבול מדום לב פתאומי במקום העבודה הינו ממשי ביותר.

מכשיר דפיברילטור אוטומטי יציב, בעל יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד, נוח לשימוש וצורך באחזקה מועטה ביותר, הוא הפיתרון המושלם המתאים לצרכים הייחודיים של סביבת העבודה.

בשורה התחתונה - עם השקעה צנועה, אתה יכול כעת להציל את חיי עובדיך ולקוחותיך!

יתרונות מפתח לדפיברילטור של חברת דפיבטק:

1) פשטות ונוחות שימוש מירבית
2) יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד עבור תקציבים מוגבלים
3) עלות בעלות נמוכה
4) אחזקה מועטה ביותר
5) הגנה מצוינת כנגד אבק ומים
6) בטרייה בעלת אורח חיים גבוה של חמש שנים
7) אורח חיים ואמינות יוצאי דופן

 

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? התקשרו עכשיו 03.9345474