יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


עזרה ראשונה חברות

דפיברילטור - סגל רפואי

גורם המוות מספר אחד בארצות הברית הוא דום לב פתאומי הגובה מעל 400,000 קורבנות מדי שנה. זה יכול לפגוע בכל אחד, בכל מקום ובכל זמן ובמרבית המקרים ללא כל אזהרה מוקדמת.

במוסדות רפואיים, בתי חולים וקופות חולים הצורך במכשיר דפיברילטור אוטומטי הוא קריטי. על פי חוק בכל מוסד רפואי או רכב פינוי רפואי מוצב מכשיר מסוג זה. ייחודו של מכשיר הדפיברילטור של חברת "דפיבטק" הוא בהיותו קטן, נייד ונוח להפעלה ובעל מחיר נמוך יחסית לצרכן – 4,750 שקלים בלבד. כמו כן במכשיר זה ישנו שימוש באפליקציות חדשות המהוות קפיצת מדרגה של ממש בעולם הדפיברילטורים: למכשיר סוללה ייחודית בעלת עמידות של כ-7 שנים!, עמידות לרטיבות, אבק ושברים, נורית מהבהבת המאשרת תקינות המכשיר, הקלטה ורישום של עשרים הפעולות האחרונות וחשוב מכל תוכנות הדרכה וסימולציה מובנות שיאפשרו בעת חירום לכל אדם להשתמש במכשיר. המכשיר הינו פשוט ביותר להפעלה, נייד וקל וניתן לשאתו למקומות שונים ובעל 5 שנות אחריות. יש להדגיש כי המכשיר מאושר ע"י מנהל התרופות האמריקני (FDA) ונמצא בשימוש ברחבי העולם, בין היתר ביחידות המיוחדות של צבא ארצות הברית.

כל רכיב ותת רכיב נבחנים שוב ושוב לאורך תהליך הייצור באמצעות ציוד בחינה מהמתקדמים בעולם על מנת להבטיח את ייצורו של המכשיר האמין והיעיל ביותר להצלת חיים בשעת חירום. יכולת הייצור ההמונית מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו בתוך ימים ספורים את מכשיר הדפיברילטור ובכך מובילה חברת "דפיבטק" את המשימה בציוד הסגלים הרפואיים במכשיר הדפיברילטור מהטובים והאמינים מסוגו בעולם.


בשורה התחתונה - עם השקעה צנועה, תקבלו תועלת מקסימלית!

יתרונות מפתח לדפיברילטור של חברת דפיבטק:

1) פשטות ונוחות שימוש מירבית
2) יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד
3) עלות בעלות נמוכה
4) אחזקה מועטה ביותר
5) הגנה מצוינת כנגד אבק ומים
6) אורח חיים ואמינות יוצאי דופן
7) עיצוב המותאם לשטח השימוש
8) קל, קומפקטי ונוח לאחסון ולפריסה בשטח
9) בטרייה בעלת אורך חיים גבוה של מעל ל-5 שנים

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? התקשרו עכשיו 03.9345474