יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


עזרה ראשונה חברות

דפיברילטור בבית חולה לב - לשימוש עצמי

החיים שאתה מציל יכולים להיות החיים היקר לך ביותר!

גורם המוות מספר אחד בעולם המערבי הוא דום לב פתאומי הגובה מאות אלפי קורבנות מדי שנה. זה יכול לפגוע בכל אחד, בכל מקום ובכל זמן ובמרבית המקרים ללא כל אזהרה מוקדמת.

ללא טיפול, לקורבנות יש דקות ספורות בלבד לחיות. תגובה מהירה וטיפול מיידי לאחוזי הצלחה גבוהים של מעל ל-50 אחוזים. לרוע המזל, במרבית המקרים, למרות נחיצותו של ציוד מציל חיים, הציוד אינו נמצא בהישג יד. כתוצאה מכך אחוזי השרידות הממוצעים עומדים על בין 2-5 אחוזים בלבד.

דום לב פתאומי נגרם בשל פעילות חשמלית בלתי סדירה באזור הלב ויכול להיות מטופל באמצעות שוק חשמלי במכשיר הנקרא "דפיברילטור". התפתחויות חדישות בטכנולוגיה המודרנית, לצד תמיכת הרשות המחוקקת בחוק להצבת דפיברילטורים במקומות ציבוריים, שעבר לאחרונה בכנסת ישראל, הפכו פיתרון זה לזמין לציבור הרחב. דפיברילטורים הם הפיתרון היחידי שיכול להציל חיי אדם בשעת חירום של דום לב. בכל יום חיים של מאות אנשים ניצלים הודות לטיפול מהיר התגובה של השוק החשמלי הניתן באמצעות מכשיר הדפיברילטור.

מעל ל-70 אחוזים ממקרי דום הלב מתרחשים בבית. בעזרת מכשיר דפיברילטור של "דפיבטק" יכול למעשה כל אדם להעניק תגובה מיידית למקרה מסוג זה ולספק עזרה מצילת חיים לקרוב המשפחה או לחבר במחיר שווה לכל נפש שמשפחה ממוצעת יכולה להרשות לעצמה לרכוש.

הדפיברילטור האוטומטי של "דפיבטק" הוא בעל אחוזי עלות-תועלת גבוהים ביותר, פשוט ביותר להפעלה על ידי כל אדם בעל הכשרה בסיסית קצרה ביותר."דפיבטק" מובילה בחדשות ובפיתוח מכשיר מציל חיים זה המתאים במיוחד לשימוש בבית המשפחה.

בשורה התחתונה - עם השקעה צנועה, אתה תוכל כעת להציל את חיי היקרים לך

יתרונות מפתח לדפיברילטור של חברת דפיבטק:

1) פשטות ונוחות שימוש מירבית
2) יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד
3) עלות בעלות נמוכה
4) אחזקה מועטה ביותר
5) הגנה מצוינת כנגד אבק ומים
6) אורח חיים ואמינות יוצאי דופן
7) עיצוב המותאם לשטח השימוש

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? התקשרו עכשיו 03.9345474