יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


עזרה ראשונה ציבור

הצבת דפיברילטור במקומות ציבוריים - הגנה לציבור הרחב

טכנולוגיה מצילת חיים בכל פינה.

גורם המוות מספר אחד בארצות הברית הוא דום לב פתאומי הגובה מעל 400,000 קורבנות מדי שנה. זה יכול לפגוע בכל אחד, בכל מקום ובכל זמן ובמרבית המקרים ללא כל אזהרה מוקדמת.

ללא טיפול לקורבנות יש דקות ספורות בלבד לחיות. בעוד עם תגובה מהירה מצב זה הינו אפשרי לטיפול מיידי באחוזי הצלחה של מעל ל-50 אחוזים. לרוע המזל, במרבית המקרים למרות נחיצותו של מכשיר מציל חיים, הציוד אינו נמצא בהישג יד. כתוצאה מכך אחוזי השרידות הממוצעים עומדים על בין 2-5 אחוזים בלבד. עתה יש דבר שביכולתך לעשות למען קהילתך על מנת לשפר באופן דרמטי את סיכויי השרידות בעזרת פיתרון שהוא קל לשימוש וזול לקנייה .

דום לב פתאומי נגרם בשל פעילות חשמלית בלתי סדירה באזור הלב ויכול להיות מטופל באמצעות שוק חשמלי במכשיר הנקרא "דפיברילטור". התפתחויות חדישות בטכנולוגיה המודרנית, לצד תמיכת הרשות המחוקקת בחוק להצבת דפיברילטורים במקומות ציבוריים, שעבר לאחרונה בכנסת ישראל, הפכו פיתרון זה לזמין לציבור הרחב. דפיברילטורים הם הפיתרון היחידי שיכול להציל חיי אדם בשעת חירום של דום לב.

על ידי ייצור מכשיר הדפיברילטור האוטומטי בעל אחוזי עלות-תועלת גבוהים ביותר, הנוח ביותר לתפעול על ידי כל אדם בעל הכשרה בסיסית של משרד הבריאות, חברת "דפיבטק" מובילה את המשימה בציוד הקהילות ואזרחיהן בהגנה האולטימטיבית כנגד מצב של דום לב פתאומי.

בשורה התחתונה - עם השקעה צנועה, כעת יש לך קהילה בטוחה

יתרונות מפתח לדפיברילטור של חברת דפיבטק:
1) פשטות ונוחות שימוש מירבית
2) יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד עבור תקציבים מוגבלים
3) עלות בעלות נמוכה
4) אחזקה מועטה ביותר
5) הגנה מצוינת כנגד אבק ומים
6) בטרייה בעלת אורח חיים גבוה של חמש שנים
6) אורח חיים ואמינות יוצאי דופן
7) עיצוב המותאם לשטח השימוש
 

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? התקשרו עכשיו 03.9345474