יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


עזרה ראשונה בית ספר

הצבת דפיברילטור במוסדות חינוך

החיים שאתה מציל יכולים להיות של תלמידיך!

דום לב פתאומי גובה את חייהם של מעל ל-400,000 אזרחי ארצות הברית מדי שנה.

האמונה הרווחת היא כי דום הלב מכה רק באוכלוסיה הקשישה , בבעלי משקל עודף ובאנשים בעלי בריאות לקויה. המציאות מראה תמונה שונה לחלוטין: דום לב מופיע בכל חלקי האוכלוסייה - מכל המינים, הסוגים, הגילאים ורמות הכושר הגופני. אצל רבים מהלוקים בדום לב אין סימנים מקדימים לתופעה עד להופעתה. דום לב יכול להכות בכל אחד, בכל זמן ובכל מקום: בבית הספר, בעבודה, בחדר כושר, במסיבה, בארוחת הצהריים או במהלך משחק כדורגל שכונתי - הסיכוי ללקות בדום לב הינו אפשרי בהחלט. בנוסף לתלמידים אשר נמצאים בסיכון, בתי הספר ופעילויותיהם משמשים כמקום מפגש עבור הורים, סגל המורים והקהילה אשר עלולים אף הם להיות בסכנת דום לב.

דום הלב נגרם בשל פעילות חשמלית בלתי סדירה באזור הלב ויכול להיות מטופל באמצעות שוק חשמלי במכשיר הנקרא "דפיברילטור". התפתחויות חדישות בטכנולוגיה המודרנית, לצד תמיכת הרשות המחוקקת בחוק להצבת דפיברילטורים במקומות ציבוריים, שעבר לאחרונה בכנסת ישראל, הפכו פיתרון זה לאפשרי לציבור הרחב. דפיברילטורים הם הפיתרון היחידי שיכול להציל חיי אדם בשעת חירום של דום לב.

בכל יום חיים ניצלים הודות לטיפול מהיר התגובה של השוק החשמלי הניתן באמצעות מכשיר הדפיברילטור. יחד עם מכשיר דפיברילטור המוצב בבתי הספר ובמוסדות חינוכיים רבים מחייהם של אלפי האנשים הנפטרים מדי שנה כתוצאה מדום לב פתאומי במהלך פעילויות לימודיות יכולים להינצל.

באמצעות מכשיר בעלות-תועלת גבוהה במיוחד, הקל לתפעול על ידי כל אדם בעל הכשרה בסיסית של משרד הבריאות, חברת "דפיבטק" מובילה את המשימה לציוד בתי הספר במכשיר מציל חיים זה המגן על חיי התלמידים וסגל המורים.

יתרונות מפתח בשימוש בדפיברילטור בבתי ספר ובמוסדות חינוכיים:
1) קל ופשוט במיוחד לשימוש
2) עלות המכשיר נמוכה והתועלת ממנו גבוהה במיוחד, גם לבעלי תקציב מוגבל
3) מכשיר נייד הניתן לשימוש במספר רב של מקומות
4) צג המורה על מצבו הטכני של המכשיר ומקל על אחזקתו השוטפת
5) בטרייה ארוכת חיים להוצאות אחזקה נמוכות
6) המכשיר מספק הסברים בקול אדם חזק וברור, המאפשר הפעלה גם בסביבה רועשת
7) צורת גל נמוכת אנרגיה לשימוש על ילדים ומטופלים קטני קומה
8) עיצוב המותאם לתנאי השטח
 

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? התקשרו עכשיו 03.9345474