יצירת קשר

חייגו עכשיו 03.9345474
או מלאו הטופס ומנהל המוצר יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:

טלפון:


חדר כושר עזרה ראשונה

הצבת דפיברילטור במכוני כושר ומועדוני ספורט

לבריאות טובה יותר ולחיים ארוכים יותר

גורם המוות מספר אחד בארצות הברית הוא דום לב פתאומי הגובה מעל 400,000 קורבנות מדי שנה. זה יכול לפגוע בכל אחד, בכל מקום ובכל זמן ובמרבית המקרים ללא כל אזהרה מוקדמת. ללא טיפול לקורבנות יש דקות ספורות בלבד לחיות. בעוד עם תגובה מהירה מצב זה הינו אפשרי לטיפול מיידי באחוזי הצלחה של מעל ל-50 אחוזים. לרוע המזל, במרבית המקרים, למרות נחיצותו של ציוד מציל חיים, הציוד אינו נמצא בהישג יד. כתוצאה מכך אחוזי השרידות הממוצעים עומדים על בין 2-5 אחוזים בלבד.

למרות מטרתם לשיפור הבריאות והכושר הגופני בציבור הרחב, המציאות, למרבה הצער, היא כי במכוני ומתקני כושר הלקוחות מאמצים את גופם לגבולות המאמץ הגופני האפשרי על בסיס קבוע. עקב העובדה כי במקרי דום לב ישנם סימני אזהרה במקרים נדירים והוא מופיע בקרב כל הגילאים והרמות של המתאמנים במכוני הכושר - אף אחד אינו בטוח במאת האחוזים מפני סכנה גדולה זו.

דום לב פתאומי נגרם בשל פעילות חשמלית בלתי סדירה באזור הלב ויכול להיות מטופל באמצעות שוק חשמלי במכשיר הנקרא "דפיברילטור". התפתחויות חדישות בטכנולוגיה המודרנית, לצד תמיכת הרשות המחוקקת בחוק להצבת דפיברילטורים במקומות ציבוריים, שעבר לאחרונה בכנסת ישראל, הפכו פיתרון זה לזמין לציבור הרחב. דפיברילטורים הם הפיתרון היחידי שיכול להציל חיי אדם בשעת חירום של דום לב.

יחד עם הצוות המאומן היטב הנמצא במכוני הכושר והבריאות, מכונים אלו יכולים להגיב במהירות גבוהה במיוחד למקרים של דום לב פתאומי, אם ברשותם מכשיר דפיברילטור. חיים רבים כבר ניצלו על ידי שימוש במכשיר זה במתקני הכושר.

על ידי ייצור מכשיר דפיברילטור בעל אחוזי עלות-תועלת גבוהים ביותר, הנוח ביותר לתפעול על ידי כל אדם בעל הכשרה בסיסית של משרד הבריאות, חברת "דפיבטק" מובילה את המשימה לצייד את תעשיית הכושר בהגנה הטובה ביותר כנגד מצב של דום לב קטלני.

בשורה התחתונה - עם השקעה צנועה, אתה יכול כעת להציל חיים!

יתרונות מפתח לדפיברילטור של חברת "דפיבטק":
1) פשטות ונוחות שימוש מירבית
2) יחס עלות-תועלת גבוה במיוחד עבור תקציבים מוגבלים
3) עלות בעלות נמוכה
4) אחזקה מועטה ביותר
5) הגנה מצוינת כנגד אבק ומים
6) קל, קומפקטי ונוח לאחסון ולפריסה בשטח
7) בטרייה בעלת אורך חיים גבוה של מעל ל-5 שנים
8) אורח חיים ואמינות יוצאי דופן
9) עיצוב המותאם לשטח השימוש

מתלבטים? רוצים לשאול עוד על מוצרי "דפיבטק"? התקשרו עכשיו 03.9345474